O firmie

OfertaQuantum Gold prowadzi sprzedaż sztab i monet wykonanych ze szlachetnych kruszców najwyższej próby, a także brylantów. Ponadto skupujemy złoto i udzielamy pożyczek pozabankowych.

Złoto, srebro, diamenty, biżuteria – Quantum Gold

 

Oferta

Quantum Gold prowadzi sprzedaż sztab i monet wykonanych ze szlachetnych kruszców najwyższej próby, a także brylantów. Ponadto skupujemy złoto i udzielamy pożyczek pozabankowych.

 

Wizja

Quantum Gold specjalizuje się w sprzedaży metali szlachetnych i diamentów. Prowadzimy także poboczną dzialalność, ściśle związaną z tą specjalizacją: skup złota i usługi kredytowe. Naszym priorytetem jest zapewnianie klientom bezpieczeństwa finansowego i pośredniczenie w rozsądnym lokowaniu majątku. Zatrudniamy specjalistów w tej dziedzinie, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i komfort. Stawiamy na profesjonalną obsługę i życzliwe relacje zarówno w zespole, jak i w relacji z klientem.

 

Misja

Chcemy służyć klientowi swoją wiedzą, doświadczeniem i zasobami. Naszym celem jest pomoc w podjęciu najmądrzejszej decyzji inwestycyjnej i doborze środków lokowania majątku, a także wsparcie w realizowaniu życiowych celów klienta poprzez system pożyczek i skupowanie złota. Jesteśmy otwarci na każdego, niezależnie od jego statusu majątkowego czy potrzeb. Wierzymy, że każdy może rozsądnie zarządzać finansami, choćby skromnymi. Wiara ta widoczna jest w naszej ofercie. Wiemy, że ilu klientów, tyle pomysłów i marzeń. Chcemy je realizować.

 

Firma Quantum Gold działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego      nr. 13880. Prowadzimy działalność w oparciu o ustawę Prawa Dewizowego oraz podlegamy Generalnemu Inspektorowi Informacji Finansowej. 

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z oferta Quantum Gold